Kariéra

MECHANIK A OPRAVÁŘ KARTONÁŽNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Požadujeme:

• Manuální zručnost
• Pracovitost
• Samostatnost
• Spolehlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Aktivní přístup k řešení úkolů a závad
• Schopnost dotahovat věci až do konce
• Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost
• Výhodou technické znalosti nebo vzdělání SŠ/ SOU technického směru

Náplň práce:

• Provádění údržby a prohlídek strojů a zařízení
• Podpora týmu obsluhy našich výrobních strojů a zařízení
• Vedení záznamů o prováděných úkonech
• Odpovědnost za svěřené projekty

Nabízíme:

• Trvalý pracovní poměr ve stabilní, ryze české společnosti
• Dobrý pracovní kolektiv a týmová spolupráce
• Mzdové ohodnocení 200 - 250 Kč/hod dle zkušeností a výsledků + bonusy, příplatky
• Věrnostní bonus
• Mimořádná dovolená
• Mimořádné odměny
• Zaměstnanecké půjčky
• Zvýhodněné datové a telefonní tarify
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na stravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Společenské akce organizované pro zaměstnance a jejich rodiny

Informácie o pozícii:

najdeš nás: www. obalymorava.cz a Instagram: obalymorava

Máte záujem o ponúkanú pozíciu? Napíšte nám na jobs@om.cz alebo použite formulár nižšie.

Kontaktní formulář