Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - pro Středočeský kraj a Praha

Požadujeme:

- Samostatnost, obchodní myšlení, tah na bránu.
- Orientace na výsledek
- Obchodní, organizační a manažerské dovednosti
- Schopnost pracovat pod tlakem
- Praxe v kartonážním oboru výhodou
- Flexibilita, ochota cestovat
- Komunikace v AJ výhodou
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz „B“

Náplň práce:

- Příprava individuální obchodní strategie pro růst u stávajících odběratelů
- Získávání nových zákazníků, akviziční činnost v rámci stanoveného regionu
- Vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání kontraktů
- Udržování a rozvoj vztahů se zákazníky
- Spolupráce při vývoji produktu a řešení balení pro zákazníky
- Stanovování cenové strategie u jednotlivých produktů a zákazníků
- Zodpovědnost za obchodní výsledky v daném regionu

Nabízíme:

- Zajímavé výzvy a značnou míru samostatnosti
- Spoluúčast na rozvoji dynamické ryze české společnosti
- Dobrý pracovní kolektiv a týmová spolupráce
- Věrnostní  bonus
- Inflační bonus
- Mimořádnou dovolenou
- Mimořádné odměny
- Zaměstnanecké půjčky
- Zvýhodněné datové a telefonní tarify
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Společenské akce organizované pro zaměstnance a jejich rodiny
- Základní plat 30-35 tis. Kč + osobní ohodnocení + výkonnostní prémie + odměna z objemu prodeje
- Služební automobil i pro soukromé použití, telefon a notebook

Informácie o pozícii:

Akviziční činnost – vyhledávání a kontakt s potencionálními zákazníky v daném regionu. Udržování a rozvíjení vztahů se současnými zákazníky. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci a nadstandardní vztahy se zákazníky. My neprodáváme produkt, my prodáváme řešení zákazníkům na míru.
Spolupráce s obchodním týmem, pracovníky zákaznického servisu a technologické podpory.

Místo pracoviště : ČR
Typ pracovního poměru : Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání : SŠ,VŠ
Požadavky na jazyky :  Angličtina

Máte záujem o ponúkanú pozíciu? Napíšte nám na jobs@om.cz alebo použite formulár nižšie.

Kontaktní formulář