Kariéra

Operátor strojů na výrobu vlnité lepenky její zpracování

Požadujeme:

Očekáváme od vhodných kandidátů/tek:
• praxe ve výrobě výhodou
• „absolventy“ a pracovníky bez práce rádi zaškolíme
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita
• trestní bezúhonnost

Náplň práce:

Rádi přijmeme do našeho kolektivu kandidáty/ky na pozici:
SAMOSTATNÝ OPERÁTOR kartonážních strojů a tiskař

Součástí Vaší práce bude:
• obsluha automatizovaného výrobního zařízení
• zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby
• samostatné rozhodování
• spolupráce při plánování výroby

Pracovní podmínky:
• třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční

Nabízíme:

Rádi Vám nabídneme:
• platové podmínky:
   o základní plat 130 – 170,- Kč/hod
   o měsíční prémie 20% + měsíční osobní hodnocení až 5000,- Kč
   o zákonné příplatky (směnnost, přesčasy atd.)
   o pololetní prémie (dovolená, vánoce)
   o příspěvek na stravování
   o možnost bezúročné půjčky
   o příspěvek na dopravu do zaměstnání
   o příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění
• možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
• platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
• místo pracoviště Otrokovice
• zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnost

Informace o pozici:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.
Jestliže Vás oslovila naše nabídka a splňujete požadovaná kritéria, zašlete nám svůj životopis.
Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář