Kariéra

Operátor/ka skladu - řidič VZV

Požadujeme:

Pracovní podmínky:
třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční
Očekáváme od vhodných kandidátů/tek:
• základní vzdělání nebo vyučení
• praxe na VZV - výhodou
• průkaz na řízení VZV
• pečlivost, zručnost, smysl pro detail
• samostatnost, spolehlivost
• trestní bezúhonnost

Náplň práce:

Součástí Vaší práce bude:
• provádí a zodpovídá za fyzický příjem a výdej rolí papíru/zboží
• kontroluje zboží při naskladnění / vyskladnění
• práce s informačním systémem - čtečka
• zodpovídá za SPRÁVNÉ uložení zboží na určeném místě a inventuru

Nabízíme:

Rádi Vám nabídneme:
• platové podmínky
o základní plat 110 – 150,- Kč/hod.
o měsíční prémie + měsíční osobní hodnocení
o zákonné příplatky (směnnost, přesčasy atd.)
o roční prémie
• možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
• zaměstnanecké výhody
• platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
• místo pracoviště Otrokovice
• zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
• dotované stravování
• po roce možnost bezúročné půjčky

Informace o pozici:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.
Jestliže Vás oslovila naše nabídka a splňujete požadovaná kritéria, zašlete nám svůj životopis.
Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář