Kariéra

Technik oddělení údržby

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti v oboru údržby výhodou
Znalost práce na PC (MS Office – Excel, CAD)
Výborná znalost AJ slovem i písmem Komunikativnost, flexibilita, samostatnost ŘP sk. B

Náplň práce:

Vedení technické a provozní dokumentace
Tvorba plánu a zajišťování servisních a revizních činností, včetně následného vyhodnocování
Běžná administrativa spojená s řízením údržby strojů a zařízení
Komunikace s dodavateli a tvoření objednávek dle požadavků a doplnění skladu ND
Vedení a organizace skladu ND Vyhodnocování denní činnosti pracovníků údržby
Vyhodnocení pravidelných odstávek a vedení příslušné dokumentace
Udržování systému požadavků na objednání náhradních dílů
Udržování systému evidence požadavků na opravy a jeho vyhodnocování
Příprava podkladů pro výrobu nebo objednání ND Aktivní komunikace v AJ s dodavateli zařízení

Nabízíme:

zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti možnost dalšího osobního a profesního rozvoje zaměstnanecké výhody platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků místo pracoviště Otrokovice nástup dle dohody

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář