Kariéra

Směnový mistr výroby

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání – strojírenství, technický směr (není podmínkou)
schopnost a zkušenosti s vedením personálu
silná osobnost, odolná vůči stresu
asertivní jednání
znalost práce PC (MS Office)
základy AJ výhodou
ŘP sk.B

Náplň práce:

zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek
zajištění pravidelného toku informací v týmu
zajištění způsobilosti výrobních procesů
dodržování předepsaných výkonnostních norem
kontrola výrobních dokladů a jejich zpracování
spolupráce s oddělením kvality – aktivně pracovat na odstranění příčin zákaznických a interních reklamací
návrhy, plánování a koordinace zlepšování výrobních postupů
zodpovídá za výrobu produktů ve stanoveném čase, množství a kvalitě
kontroluje dodržování standardů ISO, PO, BOZP
připravuje podklady pro mzdy + osobní ohodnocení zaměstnanců
koordinace cca 20-ti přímých podřízených
3 směnný provoz

Nabízíme:

zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
zaměstnanecké výhody
platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
místo pracoviště Otrokovice
nástup dle dohody

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Zlínský kraj Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Požadované vzdělání: SŠ

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář