Kariéra

ÚČETNÍ

Požadujeme:

• SŠ vzdělání • Orientace v oblasti účetnictví, zejména DPH • Zkušenosti v oblasti účetnictví výhodou, absolventy zaučíme • Proaktivní přístup a samostatnost • Odolnost vůči stresu • Schopnost dlouhodobé systematické práce • Znalost MS Office

Náplň práce:

• Účtování přijatých faktur včetně zaúčtování DPH • Zpracování pokladny • Zpracování statistických výkazů • Hlášení Intrastat

Nabízíme:

• Zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje • Platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků • Věrnostní bonus • Mimořádná dovolená • Mimořádné odměny • Zaměstnanecké půjčky • Zvýhodněné datové a telefonní tarify • Příspěvek na dopravu • Příspěvek na stravu • Příspěvek na penzijní připojištění • Společenské akce organizované pro zaměstnance a jejich rodiny • Místo výkonu práce Otrokovice

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář