Kariéra

Obchodní zástupce/kyně ČR

Požadujeme:

Samostatnost, obchodní myšlení, tah na bránu, „obchodník srdcem a duší“
Orientace na výsledek
Obchodní, organizační a manažerské dovednosti
Schopnost pracovat pod tlakem
Praxe v kartonážním oboru výhodou
Flexibilita, ochota cestovat
Anglický jazyk (NJ výhodou)
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz „B“

Náplň práce:

Příprava obchodní strategie pro růst u stávajících odběratelů
Získávání nových zákazníků, akviziční činnost v rámci ČR (region Moravy a vých. Čech)
Vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání kontraktů
Udržování a rozvoj vztahů se zákazníky
Zodpovědnost za obchodní výsledky v daném regionu

Nabízíme:

Zajímavé úkoly s velkou výzvou a samostatností
Spoluúčast na rozvoji dynamické ryze české společnosti
Příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv
Odpovídající finanční podmínky
Služební automobil,  telefon a notebook

Informace o pozici:

Akviziční činnost – vyhledávání a kontakt s potencionálními zákazníky v daném regionu, příprava a plnění prodejních cílů.  Spolupráce s obchodním týmem, pracovníky  zákaznického servisu a technologické podpory.
Místo pracoviště: ČR, Morava,Zlínský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru : Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: SŠ,VŠ
Požadavky na jazyky: Angličtina, Němčina

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář