Kariéra

Grafik/ konstruktér obalů z lepenek

Požadujeme:

SŠ vzdělání – obalová technika, grafik, designér nebo technického směru, technické myšlení
Pozice je vhodná pro absolventy, předchozí praxe je vítána
Znalost programů MS Office,Outlook, excel
Znalost konstrukčních programů ArtiosCAD-výhodou, případně jiný konstrukční program
Znalost grafických programů ArtPro 8.5, Adobe Illustrator CS3, Adobe Photoshop CS3 - výhodou
Anglický jazyk na komunikativní úrovni -výhodou
Zájem podílet se na vývoji obalů pro náročné zákazníky – kreativita, prostorová představivost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost a časová flexibilita, jednání přímo u klienta, aktivní přístup k práci

Náplň práce:

Vývoj a navrhování obalů a výrobků z vlnitých lepenek
Zpracování funkčních vzorků navržených obalů
Příprava a kontrola grafických podkladů pro výrobce tiskových forem a digitální tisk
Příprava podkladů pro výrobu nástrojů ke zpracování, komunikace s dodavateli, účast na školeních a seminářích
Znalost technologie výroby na jednotlivých výrobních zařízení

Nabízíme:

Spoluúčast na rozvoji dynamické ryze české společnosti
Perspektivní a stabilní zaměstnání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Měsíční příspěvek na penzijní pojištění

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Zlínský kraj

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář