Kariéra

Specialista/ manažer kvality s AJ

Požadujeme:

SŠ/VŠ technické vzdělání
znalosti nástrojů kvality
dobrá znalost AJ slovem i písmem
schopnost přijmout odpovědnost
pozitivní myšlení, vhodné vystupování, samostatnost, flexibilitu
zákaznický přístup
ochota učit se novému
ŘP sk. B.

Náplň práce:

zajišťuje správnou aplikaci systému řízení kvality a řídí jeho aktivní rozvoj
kontroluje činnosti výrobních oddělení v oblasti dodržování nastavených kontrolních nástrojů
navrhuje cíle kvality
zastává funkci představitele zákazníka, odpovídá a zaručuje, že požadavky zákazníka budou zohledněny
koordinuje činnosti zavádění a aplikace systému kvality, zabezpečuje analýzy kvality
shromažďuje informace o kvalitě (nejakosti) výrobků, o příčinách zmetkovitosti a reklamací
připravuje, přezkoumává a předkládá podklady pro hodnocení kvality včetně potřeb pro zlepšení
projednává připomínky ke kvalitě dodávek se zákazníky a zpracovává požadované dokumenty
uvolňuje sériovou výrobu v mimořádných případech a odsouhlasuje vzorky se zákazníkem pro tyto případy
má právo zastavit nekvalitní výrobu
konzultuje zavádění statistických metod do praxe a provádí následnou kontrolu účinnosti
eviduje a uchovává protokoly o zkouškách a kontrolních nálezech
účastní se provádění interních prověrek kvality
je člen reklamační komise a zpracovává podklady pro práci komise

Nabízíme:

zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
zaměstnanecké výhody
platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
místo pracoviště Otrokovice
nástup dle dohody

Máte zájem o nabízenou pozici? Napište nám na jobs@om.cz nebo použijte formulář níže.

Kontaktní formulář